Úvodní strana

  Nabízíme - nářadí a nástroje :

  4CZECH - Nabízí ucelený sortiment utahovacího nářadí. Klasické i průmyslové hlavice nástrčné, zástrčné, prodloužené, kardany, prodlužovací nástavce, redukce, vratidla, adaptéry, sady hlavic a další příslušenství - velikosti 1/4“, 3/8“, 1/2“, 3/4“ a 1“. Speciální hlavice s patentovanou technologií 4CZech One pro perfektní kontakt s maticí umožňující povolit i zcela poškozené matice a zabraňuje jejímu poškození. Zátěžové ráčny vysoké kvality s revolučním převodem.


  AJAX & BLUNDELL - nabízí přes tisíc položek nejrůznějších pilníků a rašplí.


  BAHCO - Kvalitní švédské ruční nářadí pro profesionály i zapálené kutily.


  BONDHUS - Americká firma BONDHUS je největší světový výrobce profesionálního hexagonálního nářadí s kulovým zakončením pro průmyslové použití. Nářadí je vyrobeno ze speciální vysokopevnostní oceli PROTANIUM, která je o 20% pevnější v krutu než konkurenční oceli. Speciální kulové zakončení, které je původním patentem firmy Bondhus, umožňuje velmi rychlé zasunutí klíče do šroubu a práci ve špatně přístupných místech, kdy je možno klíč vychýlit mimo osu až o 25°. K okamžitému dodání jsou metrické i palcové rozměry, jednotlivě i v sadách, včetně prodloužených klíčů.


  BUČOVICE TOOLS - Elektrické nářadí Narex je pověstné svou kvalitou a připraveností vyhovět i náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby. Profesionální elektronářadí, vrtačky, kladiva, utahováky, akumulátorová technika, pily, brusky na dřevo, hoblíky, horní frézky, Úhlové brusky, nůžky a prostřihovače, míchadla, vysavače, příslušenství. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  HAWERA - Sortiment příslušenství pro vrtání a dělení stavebních materiálů. Naleznete zde rozsáhlou nabídku příklepových vrtáků do betonu a zdiva se všemi běžně používanými typy úchytů, dále pak vrtáky do kovu v několika provedeních, vrtáky do dřeva, HSS-BiM děrovací pily, pilové plátky do přímočarých pil a pil ocasek a v neposlední řadě pilové kotouče. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  INGERSOLL-RAND - je nadnárodní výrobce průmyslového a obchodního zboží a jeho součástí. Marketing společnosti se zaměřuje hlavně na životní prostředí, růst produktivity, rozvoj infrastruktury a bezpečnost práce. Společnost má přibližně 50 000 zaměstnanců.


  KINEX - Český výrobce měřicích nástrojů.


  KNIPEX - Kombinované kleště, odizolovací kleště, nástroje pro odstraňování plášťů, kleště pro uchopení, samosvorné kleště, bezpečnostní kleště, štípací kleště, armovací kleště, stříhající kleště, hasáky a kleště na armatury, instalatérské kleště, speciální kleště a nářadí, pinzety, nůžky na kabely a dátěná lana, lisovací kleště, izolované nářadí do 1000 V, kleště na elektroniku, sortimenty nářadí v kufrech a tašky na opasek. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  KUKKO - Vývoj a výroba širokého sortimentu vysoce kvalitních stahovacích přípravků k použití nejen na ložiska.Nářadí vyráběné firmou KUKKO je použitelné v mnoha odvětvích, jako jsou například: automobilová výroba, strojírenství, elektroprůmysl, železniční doprava, hornictví, lodní doprava, letecký průmysl, značkové automobilové opravny (například Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Škoda, Daimler Chrysler, BMW atd.) i ostatní automobilové servisy, ostatní servisní a opravárenské provozy. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  MAKITA - Elektrické ruční nářadí a příslušenství, Vrtací a sekací kladiva, Vrtačky, Šroubováky, Rázové utahováky, Nůžky na plech, Prostřihovače, Úhlové brusky, Zkracovací pily, Rozbrušovačky, Brusky na kámen, Diamantové řezačky, Diamantové brusky, Drážkovací frézy zdiva, Hoblíky, Pily, Frézky, Brusky, Řetězové pily, Nůžky na živý plot, Vysavače, Ofukovače, Dmýchadla, Horkovzdušné pistole, Nivelační lasery, Tlakové myčky, Vzduchové nářadí, Program Lithium-Ionových akumulátorů, Program akumulátorů, Benzínové přístroje, Ostatní. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  MILWAUKEE - Společnost Milwaukee Electric Tool se od roku 1924 pyšní výrobou inovativních a kvalitního elektrického nářadí pro profesionální uživatele. Inovace je klíčovým faktorem úspěchu posledních výrobků Milwaukee.


  NAREX - Elektrické nářadí Narex je pověstné svou kvalitou a připraveností vyhovět i náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby. Profesionální elektronářadí, vrtačky, kladiva, utahováky, akumulátorová technika, pily, brusky na dřevo, hoblíky, horní frézky, Úhlové brusky, nůžky a prostřihovače, míchadla, vysavače, příslušenství. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  NOGA - Škrabáky NOGA - světová jednička v odjehlování! Nabízíme kompletní sortiment škrabáků NOGA - odjehlovací systém světově proslulého výrobce. Škrabáky nabízíme v mnoha provedeních: škrabáky NOGA pro větší záběr i jemné opracování, záhlubníky, keramické škrabáky, škrabáky trojhranné a vnitřní, nástroje pro oboustranné odjehlování a speciální škrabáky a ekonomicky výhodné sady odjehlovacích nástrojů.


  NORBAR - Utahovačky pro plynulé zatahování šroubových spojů s modulovou konstrukcí pro použití vzduchového, elektrického nebo hydraulického motorového pohonu s přesností zatahování až ±1% a rozsahu od 90 do 100000 Nm životnost cca 20 let Ruční posilovače kroutících momentů od 1300 Nm do 47500 Nm Překlapávací moment. klíče do 1500 Nm pro průmysl a servis Rotační a statické převodníky a elektronické vyhodnocovací jednotky pro měření dynamického a statického Mk od 0,1 Nm do 100000 Nm Elektronická zařízení pro kalibraci momentových klíčů do 2500Nm s přesností do ±0,25% ze čtené hodnoty. Mechanické a elektronické přístroje pro kontrolu a seřízení průmyslových momentových klíčů Speciální přístroje pro kontrolu rázových utahovaček, kontrolu kvality šroubů. Kalibrační váhy pro primární kontrolu zařízení používaných pro kalibraci momentových klíčů. U všech zařízení pro utahování a kontrolu Mk je zachován princip sledovatelnosti a jsou dodávána s kalibračním protokolem.


  SCHNEIDER - Šroubové a pístové kompresory, šroubení, rozvody tlakového vzduchu, tlakové hadice.


  SLUGGER - Kvalita provedení, bezpečnost, technické parametry a velmi příznivá cena tvoří nejlepší nabídku na trhu v ČR. Vrtačky jsou uzpůsobeny pro vrtání spirálovými vrtáky i korunkovými frézami, všechny rozměry korunkových fréz pro vrtání otvorů máme skladem. Na jedno nabroušení vyvrtáte 200-300 průchozích otvorů do plného ocelového konstrukčního materiálu v toleranci H9 - H11, nebo překrývající se otvory nebo jinak problematické otvory do hran. Pro vrtání v klasických vrtačkách, frézkách, horizontkách nabízíme průmyslové držáky korunkových fréz s morse kužely č. 2-5.


  STAHLWILLE - Sady nářadí nastavené na konkrétní činnosti v leteckém a automobilovém průmyslu, Vybavení dílen - boxy a vozíky, Sady nástrčných hlavic a příslušenství 1/4", 3/8", 1/2", 3/4" a 1", Průmyslové hlavice pro strojní utahování, Maticové klíče, Očkoploché a očkové klíče jak metrické tak i míry v palcích, Nástroje pro autoelektriku a práci s ISO zástrčkami, Nářadí určené autoklempířům, Momentové klíče, Kleště, Šroubováky, Speciální nářadí pro automobily. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  STANLEY - Laserové měřící a nivelační přístroje včetně příslušenství, podpovrchové detektory, metry a vodováhy, hoblíky a surform, kladiva, palice, průbojníky a sekáče, nýtovací a sponkovací kleště, pistole na tavná lepidla včetně náplní, páčidla a trháky, nože a škrabky, pily, sady zástrčných klíčů, maticové klíče, sady hlavic a ráčny, kleště, šroubováky, organizery, boxy a pracovní stolky, dílenský nábytek. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  TONA - Maticové klíče a jejich sady, klíče zástrčné a torx, kliky na diskové matice, montážní páky, roubíky a lešnářské ráčny, hasáky a siko kleště, hlavice ruční s příslušenstvím a sady 1/4", 1/2", 3/8", 3/4" a 1", hlavice průmyslové s příslušenstvím a sady 1/2", 3/4" a 1", momentové klíče a násobiče momentu, pilníky a rašple, vybavení dílen - skříně a vozíky. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  V-COIL - je profesionální systém pro opravy stržených závitů. Funkce spočívá v převrtání poškozeného závitu a vyříznutí nového závitu, do kterého se natočí speciální vložka ve tvaru spirály, jejíž vnitřní závit po natočení odpovídá požadovanému závitu. U měkkých materiálů mají takto vytvořené závity mnohdy lepší vlastnosti než závity v materiálu původním.


  WERA - Nerezové nářadí pro práci s nerez materiály, dílenské šroubováky, úderové šroubováky, šroubováky do 1000V, truhlářské šroubováky, kompletní sortiment bitů, speciální šroubováky - bezpečnostní šrouby, velké množství praktických sad a kombinací produktů, paličky, rázové utahováky, momentové klíče, držáky bitů a upínání do elektrického nářadí. Záruční a pozáruční servis pro veškerý sortiment zboží.


  WIHA - Tato společnost se sídlem v Německu, je jedním z předních světových výrobců ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu. V současné době vyrábí Wiha více než 3500 různých nástrojů.


  YORK - Tradiční český yýrobce nářadí, dílenských svěráků, strojních svěráků, ohýbaček plechu a tyčoviny.


  ZBIROVIA - Český výrobce ručního řemeslnického nářadí v širokém sortimentu.